Únorový celotýden

05.04.2023

Po příjezdu na farmu, jsme měli společnou elipsu. Protože nás bylo na celotýdnu pouze pár tak jsme stihli pouze topit a vařit. Před večeří jsme měli samostudium, kde si každý dělal, co potřeboval. Po večeři pak probíhal literární večer, kde každý prezentoval knihu, kterou dočetl nebo ji právě čte.

V úterý ráno jsme vstávali brzy, protože nás čekal výlet do Hradce králové. První zastávku jsme měli ve východočeském muzeu, tam nás čekal program na téma ,,dezinformace". Na oběd jsme šli do Auparku, kde jsme měli hodinový rozchod. A třetí zastávka bylo obří akvárium, kde jsme nejvíce obdivovali rejnoky, taky jsme si měli čas odpočinout u dokumentu o lidském kmeni.

Jelikož už se blížil masopust, tak jsme ve středu dopoledne vyráběli vozembouchy, které nesmí chybět na žádném masopustu. Odpoledne jsme pak pekli domácí houstičky, které jsme měli na večeři. Večer jsme si už jen zahráli deskovou hru ,,Osadníci z Katanu".

Ve čtvrtek mrzlo tak jsme raději zůstali uvnitř a dělali dříví na topení. Později jsme dělali svačinové ubrousky, na které jsme malovali fixami a poté zažehlovali voskem. Jako večerní aktivitu jsme si pustili film ,,Forest Gump"

V pátek jsme uklízeli věci do auta a elipsu.