Norsko - den desátý
10.03.2024
Časně ráno jsme se vydali na letiště a rozloučili jsme se s Norskem poslední společnou snídaní - tradičními skořicovými šneky. Cesta proběhla hladce a vracíme se domů unavení, ale šťastní a plní zážitků.
